• Start
  • Leczenie i Terapia Uzależnień

Wszystkie tematy: Leczenie i Terapia Uzależnień

Oferta Programowa

Oferta Programowa Ośrodka Leczenia Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień

Oferta Programowa

W Ośrodku specjalizujemy się w leczeniu uzależnienia od substancji psychoaktywnych i hazardu. Warunkiem przyjęcia do naszego Ośrodka jest przede wszystkim zgoda Pacjenta na leczenie uzależnienia i terapię. Drugim krokiem jest diagnostyka, czyli kwalifikacja Pacjenta. Kwalifikacja wykonywana jest zarówno przez lekarza prowadzącego, jak i kierownika zespołu terapeutycznego.

Opieka Socjalna

Oferta Programowa Ośrodka Leczenia Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień

Opieka
Socjalno - Bytowa

Ośrodek znajduje się w pełni zmodernizowanym, stylowym domu o niepowtarzalnej atmosferze. Dysponuje pokojami jednoosobowymi. W ośrodku znajduje się także gabinet lekarski, salon z kominkiem, jadalnia oraz aneks kuchenny dla pacjentów.

Dla zapewnienia płynności udzielanych przez nas świadczeń zdrowotnych, poza czynnościami polegającymi na realizacji świadczeń medycznych, zapewniamy również:

Terapia Uzależnień

Panuje przekonanie, że uzależnienie jest chorobą duszy, ciała i umysłu. Wynika z tego, że i terapia uzależnień powinna uwzględniać wszystkie aspekty tej choroby, jako że niszczy ona lub upośledza całego człowieka oraz jego otoczenie. Pobyt w Ośrodku Terapii Uzależnień MediLife trwa 4 lub 8 tygodni, czas zależy od indywidualnych uwarunkowań i potrzeb zgłaszających się osób.

Terapia z dofinansowaniem

Podejmując się wsparcia naszych Pacjentów nie tylko w leczeniu i terapii, podejmujemy się również szeregu działań zmierzających do optymalizacji kosztów podjętego przez rzeczone osoby leczenia.

Przedmiotowe dofinansowanie pochodzi ze strony jednostek pozarządowych bądź realizowane jest w ramach świadczeń finansowanych ze środków publicznych w drodze umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia.