Ośrodek Leczenia Uzależnień

Opieka Socjalno - Bytowa

Ośrodek Leczenia Uzależnień

Opieka
Socjalno - Bytowa

Ośrodek znajduje się w pełni zmodernizowanym, stylowym domu o niepowtarzalnej atmosferze. Dysponuje pokojami jednoosobowymi. W ośrodku znajduje się także gabinet lekarski, salon z kominkiem, jadalnia oraz aneks kuchenny dla pacjentów.

Dla zapewnienia płynności udzielanych przez nas świadczeń zdrowotnych, poza czynnościami polegającymi na realizacji świadczeń medycznych, zapewniamy również:

- zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju;
- możliwość korzystania z sali telewizyjnej, małej siłowni, sauny;
- możliwość korzystania z salki komputerowej albo własnego laptopa;
- pralnie oraz suszarnie;
- aneks kuchenny wraz z pokojem gościnnym.

Ponadto do dyspozycji Pacjentów oddajemy przytulny ogród, zapewniamy wyżywienie – kuchnia typowo polska (trzy posiłki dziennie, deser, zimne i ciepłe napoje, owoce sezonowe). Poza przygotowanymi przez kucharza posiłkami, oddaje się do Państwa dyspozycji aneks kuchenny.

Pościel zmieniana jest raz w tygodniu bądź częściej w uzasadnionych przypadkach na życzenie Pacjenta. Ośrodek sprzątany jest codziennie, również pokoje Pacjentów, co stanowi zobowiązanie pracowników ośrodka. Po stronie Pacjentów istnieje jedynie wymóg porządków związanych bezpośrednio z samym Pacjentem, jak i jego najbliższym otoczeniem, w tym rzeczy osobistych.

Tags: terapia uzależnień Warszawa, leczenie uzleżnień Warszawa, program terapii Warszawa, program leczenia Warszawa, terapia uzależnienia od leków Warszawa, ośrodek terapii Warszawa, ośrodek terapeutyczny Warszawa, ośrodek leczenia uzależnień Warszawa