Ośrodek Leczenia Uzależnień Warszawa

Oferta Programowa

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od substancji psychoaktywnych i hazardu.
Warunkiem przyjęcia do naszego Ośrodka
jest przede wszystkim zgoda Pacjenta na leczenie uzależnienia i terapię.

Ośrodek Leczenia Uzależnień

Oferta Programowa

W Ośrodku specjalizujemy się w leczeniu uzależnienia od substancji psychoaktywnych i hazardu. Warunkiem przyjęcia do naszego Ośrodka jest przede wszystkim zgoda Pacjenta na leczenie uzależnienia i terapię. Drugim krokiem jest diagnostyka, czyli kwalifikacja Pacjenta. Kwalifikacja wykonywana jest zarówno przez lekarza prowadzącego, jak i kierownika zespołu terapeutycznego.

Oznacza to, iż zarówno od strony merytorycznej jak i zaplecza zespołu medycznego i terapeutycznego zajmujemy się wyłącznie leczeniem uzależnień od substancji chemicznych – psychoaktywnych, w tym leczenia uzależnienia od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków i benzodiazepin oraz leczenia uzależnienia od hazardu.

Dzięki prezentowanemu powyżej stanowisku, macie Państwo pewność, co do jakości udzielanych przez nas świadczeń oraz ich ukierunkowaniu na konkretne zagadnienie. W podejmowanych przez nas czynnościach leczenia uzależnienia, dzięki ukierunkowanemu programowi leczenia uzależnień od substancji psychoaktywnych i hazardu, wyzbywamy się przypadkowości oraz coraz częściej zauważalnej w Polsce unifikacji programów leczenia uzależnień, nastawionych na leczenia właściwie już od wszystkiego, zarówno od uzależnienia od leków skończywszy na leczeniu uzależnieniu od komórek, czy też zakupach.

Wszystkie osoby zainteresowane leczeniem w naszym ośrodku, a także osoby rozpoczynające proces diagnozy i analizy problematyki uzależnienia, jako choroby, która ich dotyczy, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Podczas takich spotkań otrzymujecie Państwo komplet informacji o problematyce, z którą przyszło Państwu żyć oraz sposobami leczenia zdiagnozowanej choroby.

Często w swojej pracy spotykamy się ze strachem jaki towarzyszy Pacjentom przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu leczenia. Wskazane spotkania konsultacyjne mają również za zadanie zrozumieć zakres świadczeń, starając się w ten sposób pokazać, że nie są obarczone niczym, z czym nie można sobie poradzić.

Tags: terapia uzależnień Warszawa, leczenie uzleżnień Warszawa, program terapii Warszawa, program leczenia Warszawa, terapia uzależnienia Warszawa, terapia alkoholizmu Warszawa, terapia uzależnienia od narkotyków Warszawa, terapia uzależnienia od leków Warszawa, ośrodek terapii Warszawa, ośrodek terapeutyczny Warszawa, ośrodek leczenia uzależnień Warszawa