Detoks Poalkoholowyodtrucia poalkoholowe - detoksykacja alkoholowa

Detoksykacja poalkoholowa to odtrucie organizmu po dłuższym okresie picia alkoholu. Jeśli Twój bliski cierpi na uzależnienie od alkoholu – pije nałogowo i „ciągami” – z czasem może doprowadzić do tak dalece zaawansowanego zatrucia organizmu, że udzielenie mu pomocy w warunkach domowych stanie się niemożliwe. W naszym ośrodku detoks poalkoholowy przeprowadzamy w sposób kompleksowy w trosce o życie i zdrowie Pacjenta!

Oferujemy Państwu detoks poalkoholowy pod opieką najwyższej klasy lekarzy specjalistów, którzy zadbają o to, by towarzyszące zdrowieniu trudności były jak najmniej uciążliwe. Pojęciem detoksykacji alkoholowej (w języku potocznym – detoks) określa się leczenie Alkoholowego Zespołu Abstynencyjnego. Dlatego detoksykację alkoholową w naszym ośrodku poprzedza szczegółowy wywiad lekarski, który pozwola przewidzieć i zapobiec ewentualnym komplikacjom w trakcie odtruwania.

Po „ciągu” picia nie wolno gwałtownie odstawić alkoholu, to zagrożenie dla zdrowia i życia. Jednocześnie sam „ciąg” stanowi równie poważne zagrożenie – stężenie toksyn w ciele może stać się śmiertelne. Dlatego organizm zatruty alkoholem trzeba oczyścić pod opieką specjalistów.

Detoksykacja alkoholowa - odtrucie alkoholowe, obejmuje działania dwutorowe: uzupełnia niedobory płynów i elektrolitów w organizmie, dostarcza choremu niezbędne witaminy (między innymi z grupy B) i mikroelementy wypłukane przez alkohol, oraz łagodzi objawy zespołu abstynencyjnego: lęk, drżenie, omamy czy zaburzenia świadomości. Jest to pierwsza część procesu zdrowienia. Równie istotna jest obecność psychologów, których rola staje się kluczowa. Uzależnienie to bowiem choroba i ciała, i duszy - a zatem dopiero połączenie odpowiednio dobranej, bezpiecznej farmakoterapii oraz wsparcia psychologicznego pozwala wzbudzić w chorym motywację do leczenia.

Detoks alkoholowy - odtrucie alkoholowe trwa do kilku dni. Trzeźwienie to dla Pacjenta proces trudny i bolesny. Przy zastosowaniu odpowiednich leków uśmierzających przykre objawy zespołu abstynencyjnego może jednak stać się możliwie najmniej uciążliwy. W naszym Ośrodku Detoksykacji Poalkoholowej dbamy o to, by osoby chcące uwolnić się od nałogu otrzymały odpowiednią pomoc farmakologiczną i psychologiczną, dzięki czemu proces odtrucia poalkoholowego przebiega w sposób sprawny i bez dolegliwy.

Przerwanie ciągu alkoholowego i detoksykacja poalkoholowa to pierwszy krok w stronę trzeźwego życia. Dlatego tak ważne jest, byś zaraz po odtruciu miał dostęp do specjalistów, którzy zaopiekują się Tobą i podpowiedzą, jakie podjąć kroki by Twoje zwycięstwo nie poszło na marne. Zadzwoń do nas, porozmawiajmy o detoksykacji i dalszych krokach wyjścia z nałogu. - Kontakt z Ośrodkiem

Detoks Alkoholowy

Oferujemy odtrucia alkoholowe, obejmujące działania dwutorowe: regenerujące organizm poprzez uzupełnienie niedoborów płynów i elektrolitów. Dostarczenia Pacjentowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów wypłukanych przez nadmierne spożywanie alkoholu.

Detoks Narkotykowy

Odtrucia narkotykowe, przywrócą prawidłowe funkcjonowanie organizmu i ustabilizuje środowisko wewnętrzne tkanek oraz narządów. Naz zespół lekarski niemal że całkowicie wyeliminuje objawy zespołu abstynencyjnego
tzw. głodu i przywóci siły do pracy i nauki.

Detoks Lekowy

Detoksykacja lekowa pozwala po pierwsze odzyskać utracone w trakcie przyjmowania leków siły, po drugie – dzięki obecności psychologów - zmobilizować do dalszego leczenia lekomanii. Cel detoksu polekowego jest zatem taki sam,
jak w przypadku odtruwania z innych substancji - narkotyków bądź alkoholu: dać szansę Pacjentowi na zdrowienie.

...