Detoks polekowy to bezpieczny proces odtrucia pacjenta po długotrwałym zażywaniu leków w postaci środków przeciw bólowych, nasennych czy psychotropowych. Przy wsparciu naszych lekarzy specjalistów, pacjent dojdzie do równowagi psychiczno - fizycznej. Po długotrwałym nadużywaniu leków w postaci środków psychotropowych, przeciw bólowych lub nasennych, w momencie ich odstawienia może pojawić się zespół odstawienny zwany inaczej abstynencyjnym, w którym występuje szereg bolesnych i trudnych do zniesienia objawów. Jest to okres niezwykle niebezpieczny i nieprzyjemny. Dotyka przede wszystkim sfery fizycznej, ale przekłada się również na funkcjonowanie psychiczne danej osoby. Dlatego tak ważne jest przeprowadzanie odtrucia odbyło się pod ścisłą opieką zespołu medycznego.

Potrzebujesz detoksu? Zadzwoń:

Podczas całego procesu pacjent znajduje się pod opieką medyczną. Przed detoksykacją zostają przeprowadzone gruntownie badania – w tym, przeprowadza się szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem leku. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne, mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Po „ciągu” picia nie wolno gwałtownie odstawić alkoholu, to zagrożenie dla zdrowia i życia. Jednocześnie sam „ciąg” stanowi równie poważne zagrożenie – stężenie toksyn w ciele może stać się śmiertelne. Dlatego organizm zatruty alkoholem trzeba oczyścić pod opieką specjalistów.

Przerwanie ciągu i otruwanie to pierwszy krok w stronę trzeźwego zycia. Dlatego tak ważne jest, aby Pacjent zaraz po odtruciu miał dostęp do specjalistów, którzy podpowiedzą, jakie podjąć kroki by leczenie alkoholizmu przyniosło skutki.

Tags: odtruwanie warszawa, odtrucia warszawa, detoks warszawa, detox warszawa, ośrodek detoksykacji warszawa, całodobowy detoks warszawa, detoks warszawa, detox warszawa, odtruwanie organizmu warszawa, przerywanie ciągu warszawa, detoks po lekowy Warszawa, detoks lekowy Warszawa, odtruwanie polekowe Warszawa, odtruwanie lekowe Warszawa, odtrucia lekowe Warszawa, odtruwanie po lekach Warszawa